U VOFI Technologies překračujeme hranice možného v oblasti softwarového inženýrství. Jako mladá a dynamická firma přinášíme na trh inovativní řešení pro embedded systémy a desktopové aplikace, která nejenže odpovídají aktuálním trendům, ale i předjímají budoucí vývoj v technologii. Naše týmová sestava mladých, chytrých a inovativních odborníků je zárukou, že každý váš projekt bude realizován s nejvyšší možnou mírou kreativity a odbornosti.

Spolocna
Hlasny

Filip

VOFI je pro mě jakýmsi prostředníkem, skrze kterého můžeme naše nasbírané zkušenosti předat dál a pomáhat, tak lidem k dosažení jejich snů a cílů. Naší vizí je udělat technologie ještě dostupnější než byli doposud a implementovat je do běžného života v cenově dostupné podobě. Chceme, aby technologický pokrok nebyl privilegiem mála, ale byl dostupný všem.

Vojta

Založení VOFI Technologies nebylo jen kariérním rozhodnutím, ale splněním mé dlouholeté ambice rozšiřovat lidské schopnosti prostřednictvím inovativních technologií. Moje vize pro firmu je jednoduchá, avšak ambiciózní: využít technologii jako nástroj pro překonání běžných omezení a otevření nových možností pro jednotlivce i společnosti. Věřím, že pomocí inovací můžeme nejen zlepšit každodenní život, ale také řešit složité výzvy, kterým lidstvo čelí. Ve VOFI Technologies se snažíme každý den přiblížit k tomuto cíli, s nepřetržitým závazkem k excelenci, inovaci a pozitivnímu dopadu na svět kolem nás.

Hlasny
Tato stránka nevyužíva cookies.